Úvodní stránka Textová verze Mapa stránek
ČeštinaEnglish
Právě se nacházíte: Mechanické rozprašovače, Mechanical Sprays > Certifikáty > O firmě

O firmě


sprays

Základním oborem podnikatelské činnosti Mechanical Sprays, s.r.o. je výroba plastových a pryžových výrobků, dále obchodní činnost a služby, které naše společnost poskytuje pro stávající ale i nové zákazníky. 

Název společnosti je charakteristický tím, že přesně specifikuje výrobní program, který je orientován na výrobu a montáž mechanických rozprašovačů, různých typů a provedení, přitom navazuje na široké zkušenosti z minulých let.

Uvedené produkty spňují vysoké technické parametry a podmínky pro dodávky na náročné trhy farmaceutického průmyslu.

 

Současný výrobní program je zaměřen na výrobu jednočinných mechanických rozprašovačů v základním provedení se závitem GL18 mm a další aplikace s ústním a nosním aplikátorem, které jsou nedílnou součástí kompletu. Odborné technické znalosti vytváří předpoklady pro vývoj jiných typů a provedení mechanických rozprašovačů, což umožňuje nabídnout odběratelům jejich další uplatnění v oborech, které mohou být prospěšné nejen pro naše zákazníky, ale zvláště pro následné uživatele - konečné spotřebitele.

 

mechanicke spreje

V rámci rozšíření kvality služeb jsme vytvořili webovou prezentaci, která přináší informace jak o naší společnosti a rozšíření výrobního programu, tak i nabízených produktech. Výstižný název společnosti ,,Mechanical Sprays" jasně vyjadřuje předmět činnosti a vhodně doplěný o logo firmy významným způsobem umocňuje její obsah a prezentaci.

Výstižné logo společnosti Mechanical Sprays, s.r.o. neujde pozornosti nejen u potenciálních zákazníků ale i budoucích a to jak na tuzemském trhu, tak i v zahraničí.

 

Ikdyž jsme malá společnost charakter výrobního programu v mnohém vysoce předčí její velikost. 

 

 

 

Vyberte si

Aktuality

Kontakt na zástupce

Mechanical Sprays, s. r. o.
Kašpara Leoš
Jednatel

Tyršova 732
763 02 Zlín
Česká republika
kaspara.l@mechanicalsprays.com
+420 776 383 779

Vytisknuto z internetové prezentace společnosti
Probíhá komunikace se serverem